wtorek, 8 września 2015

Jakie pożytki są z rekonwersji?

Rekonwersja to zjawisko całkiem nowe w wojsku polskim, ale dotyczące bardzo ważnej kwestii, jaką jest uzyskanie emerytury i możliwość szkolenia się w zawodowym trybie, zyskanie umiejętności niezbędnych w wykonywaniu nowego zawodu, w tym wypadku w naszej firmie szkoleniowej można zdobyć uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe i inne: ładowarki teleskopowe (wózki jezdniowe ze zmienną fazą wysięgu), podesty ruchome, suwnice, żurawie. 

Rekonwersja


Oprócz wszystkich urządzeń transportu bliskiego pojawiły się w naszej firmie również kursy na inne urządzenia i maszyny, a tym między innymi: urządzenia czyszczące, urządzenia do całorocznej pielęgnacji terenów zielonych. Prowadzimy również kursy na odśnieżarki, pilarki, kosiarki, kosy spalinowe. Te wszystkie szkolenia dostępne są również dla uczestników programu rekonwersji realizowanego przez wojsko w naszej firmie Centrum Szkoleń. Pieniądze na kursy refunduje Ministerstwo Obrony Narodowej, które zasłużonym wojskowym daje prawo przejścia na emeryturę – ludzie ci mają w tym momencie około trzydziestu paru lub czterdziestu lat. Służba wojskowa przez piętnaście lat jest bardzo wyczerpująca, więc za tyle lat pracy należy się odpowiednia suma pieniędzy, które można przeznaczyć na rekonwersję.

Wszystkich zainteresowanych rekonwersją zapraszamy do naszej firmy prowadzącej kursy – Łódź, ul. Praska 5/7. Polecamy szkolenia na wszystkie urządzenia transportowe i urządzenia przemysłowe – rekonwersja to szansa na znalezienie sobie nowej pracy po wielu latach służby wojskowej. To doskonałe rozwiązanie. Zapraszamy do Centrum Szkoleń po więcej kursów i szkoleń.

3 komentarze:

  1. Ciekawa opcja dla byłych żołnierzy. Niektórzy mogą przeznaczyć nawet 4 tyś, na kursy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Od ilu lat służby wojskowej naliczają się pieniądze do rekonwersji?

    OdpowiedzUsuń