środa, 16 września 2015

Elektryk, energetyk, gazownik, wszystkie kursy SEP


Trzy różne kursy SEP


W Centrum Szkoleń (Łódź, ul. Praska 5/7) oferujemy atrakcyjne cenowo i profesjonalne szkolenia na urządzenia transportu bliskiego. Na tym jednak nie zamyka się nasza lista kursów. Szkolimy również z zakresu uprawnień SEP (kursy Stowarzyszenia Elektryków Polskich). Kursy SEP dzielą się na trzy kategorie – G1, G2, G3 i łącznie pozwalają na pracę w trzech zawodach: elektryka, gazownika i energetyka. Można je również wykonywać pojedynczo, zależnie od życzenia klienta. Każdy kurs kończy się egzaminem z udziałem komisji składającej się z członków SEP. Egzamin składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Kursy SEP: elektryk


Najpopularniejsze i najbardziej cieszące się sławą kursy, to kursy na elektryka. Dają one możliwości pracy w zawodzie, wykonywania usług dla klientów indywidualnych oraz dla firm, uprawniają do wykonywania prac na budowie. Po kursie SEP elektryk może pracować z urządzeniami prądotwórczymi przyłączonymi do krajowej sieci elektroenergetycznej bez wzgędu na wysokość napięcia znamionowego.

To i pozostałe szkolenia SEP możesz zrobić w miejscu: Centrum Szkoleń Łódź, ul. Praska 5/7

Kursy SEP: gazownik


Kursy na gazownika również dają odpowiednie przygotowanie do egzaminu SEP. Dzięki zdobytym uprawnieniom ich właściciel może pracować z urządzeniami do produkcji paliw gazowych, z generatorami gazu. Potrafi we właściwy sposób korzystać z sieci gazowych rozdzielczych (o ciśnieniu poniżej 0,5 MPa oraz powyżej 0,5 MPa) – gazociągi, stacje gazowe, tłocznie gazu.

Kursy SEP: energetyk


Ostatnią grupę kursów SEP stanowią szkolenia energetyczne dające uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki temu szkoleniu kursant będzie potrafił pracować z kotłami parowymi oraz wodnymi na paliwa stałe, płynne i gazowe o mocy powyżej 50kW wraz z urządzeniami pomocniczymi, z turbinami parowymi i innymi.


Zapraszamy do Centrum Szkoleń – oferujemy wszystkie trzy rodzaje kursów SEP.  

2 komentarze:

  1. Nie wiedziałem, że w ramach kursów SEP można zdobyć aż tyle ciekawych umiejętności i zawodów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Można, a przy zrobieniu kursów SEP można otrzymać zniżkę na inne uprawnienia.

    OdpowiedzUsuń