środa, 18 listopada 2015

Obowiązkowe szkolenia BHP - uwaga, uwaga szkolenia są obowiązkowe


Wielu pracodawców i pracowników nic nie robi sobie z faktu, że szkolenia bhp okresowe są tak istotne w prawie pracy i często je lekceważy. Ale nie dzisiaj. Dzisiaj mamy dla was prawdziwą niespodziankę - być może wielu się ona nie spodoba, ale wkrótce i tak przywykniecie do zmian, ponieważ człowiek jest w stanie dostosować się do nowych warunków, kiedy tylko tego potrzeba. Zapraszamy was do przeczytania artykułu.

Szkolenia BHP i ppoż są obowiązkowe
w każdym zakładzie pracy

Piszemy o tym, ponieważ nie każdy jeszcze zdaje sobie z tego sprawę, a jest to kwestia bardzo istotna. Od naszej odpowiedzialności - szczególnie pracodawców - zależy bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się na terenie zakładu, w którym wykonywane są określone czynności - np. na hali produkcyjnej czy w sklepie. Pracownicy zobowiązani są przejść takie szkolenie nie rzadziej niż raz na rok, choć zdarzają się zawody, w których wymagane jest to częściej lub zdecydowanie rzadziej, jak chociażby praca biurowa. Jednak fakt pozostaje faktem: w każdym zawodzie i w każdym zakładzie pracy pracownik jest zobowiązany przejść wstępne i okresowe szkolenie bhp. Sytuacja wygląda niezbyt różowo, zwłaszcza, że zazwyczaj wszyscy chcą się od tego wymigać.

Jak rozwiązać ten problem?


Nieaktualne szkolenia bhp lub podchodzenie do nich jako do czegoś niekoniecznie wymaganego jest wielkim błędem, który wynika z faktu, że takie kursy są okropnie długie i nudne, niekiedy kończą się testem wiedzy z bezpieczeństwa i higieny pracy. My mamy dla Ciebie o wiele lepszą propozycję - jako firma szkoleniowa przeprowadzamy kursy bhp cieszące się dużą popularnością. Wszyscy nasi kursanci zadowoleni są z przebiegu zajęć. Dlaczego?
  • Zajęcia nie są nudne
  • Wykorzystuje się przy nich nowoczesne środki dydaktyczne
  • Mamy kadrę wykładowców, którzy naprawdę uczą z pasją
  • Możemy szkolić w całej Polsce
  • Z klientami umawiamy się indywidualnie i realizujemy wybrany przez nich zakres.
  • pełną ofertę możesz poznać na stronie http://szkoleniabhp.edu.pl
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

1 komentarz:

  1. Nudne szkolenia bhp to chyba największa bolączka mnóstwa zakładów pracy. Fajnie, że jest Centrum Szkoleń, które prowadzi kursy bhp w sposób innowacyjny i pomysłowy.

    OdpowiedzUsuń